Kalendář

<< srpen 2021 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

 

Detail [»]
-

 

 
Detail [»]
-
 
Detail [»]
-
 
 
Detail [»]
-
 

 

Detail [»]
-

 


 
 

 

 

 

 


Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 Odkazy jinam

http://www.horsovskytyn.cz

http://www.horsovsky-tyn.cz/cs

http://www.turisturaj.cz/

http://juniorfest.cz/cs

http://domazlicky.denik.cz/

http://www.radiosumava.cz/index.php Plzeňská karta

PLZEŇSKÁ KARTA V HORŠOVSKÉM TÝNĚ

Od ledna 2018 rozšířilo Regionální informační centrum Horšovský Týn své služby pro občany. Stalo se distribučním místem Plzeňské karty. Nově si tak můžete na základě žádosti zřídit slevovou kartu, která zlevňuje jízdné ve veřejné dopravě Plzeňského kraje.

K získání Plzeňské karty budete potřebovat Žádost o vydání Plzeňské karty a průkazovou fotografii. Formulář žádosti si můžete vyzvednout osobně v informačním centru nebo vytisknout z webových stránek http://www.pmdp.cz/

Cena za vyhotovení/ pořízení Plzeňské karty činí 170,- Kč. V případě zaslání karty poštou pak ještě 80,- Kč.

Slevy mohou uplatnit tyto cílové skupiny: děti 6 – 15 let, studenti 15 – 26 let, starobní a invalidní důchodci, senioři, osoby pobírající peněžitou pomoc v mateřství nebo rodičovský příspěvek, váleční veteráni, držitelé zlaté Janského plakety a držitelé průkazu ZTP, ZTP/P.

 

Plzeňskou kartu (předplatné nebo elektronická peněženka)si můžete dobíjet na bankomatech České spořitelny. Dobíjení na těchto bankomatech je bez poplatku bez ohledu na to, zda vlastníte bankovní kartu jiného peněžního ústavu. Dále je možné dobíjet Plzeňskou kartu z domova a to na e-shopu – ten je přístupný na stránkách Plzeňské karty zde:  https://eshop.plzenskakarta.cz/#/