Kalendář

<< leden 2021 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

INFORMAČNÍ CENTRUM

JE Z DŮVODU VLÁDNÍCH

OPATŘENÍ DO ODVOLÁNÍ

UZAVŘENO.

 

 

Detail [»]
-

 

 

 

 

 

 

 

 


Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 Odkazy jinam

http://www.horsovskytyn.cz

http://www.horsovsky-tyn.cz/cs

http://www.turisturaj.cz/

http://juniorfest.cz/cs

http://domazlicky.denik.cz/

http://www.radiosumava.cz/index.php Mobilní průvodce Horšovského Týna

V rámci projektu "Multimediální průvodce města Horšovský Týn" Daruma o!bylo pořízení nového multimediálního produktu města Horšovský Týn.
Jedná se v první řadě o mobilního turistického průvodce města Horšovský Týn. Návštěvník města si může průvodce zdarma stáhnout do svého mobilního telefonu pomocí odkazu či QR kódu přímo v informačním centru nebo na webových stránkách. Poté se volně pohybuje po městě a aplikace mu poskytuje všechny důležité informace o historii města, hradu a zámku, významných domech, osobnostech či dalších zajímavostech. Součástí projektu bylo také vyhotovení prezenčního videospotu města Horšovský Týn, který je součástí městského informačního a orientačního systému v Plzni a také v Domažlicích.

Jedná se o nový moderní druh propagace města Horšovský Týn v rámci regionu a Plzeňského kraje. Výhodou je i možnost aktualizace během roku a upoutávka na významné kulturní, sportovní či společenské události v Horšovském Týně. Návštěvník či turista získá podrobné informace o městě a regionu Horšovskotýnska.

Tento projekt finančně podpořil Plzeňský kraj.

www.turisturaj.cz

Detail [»]
-