Kalendář

<< červen 2021 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

 

     Informační centrum H. Týn

     je pro veřejnost otevřeno:

     PO - PÁ  8:00 - 17:00 hod.

     SO, NE  9:00 - 17:00 hod.

 

 

 

Od 4. června bude otevřeno i kino: 

 
 
Detail [»]
-
 

 

 

 

 

Detail [»]
-

 

 

 

 

 

 


Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 Odkazy jinam

http://www.horsovskytyn.cz

http://www.horsovsky-tyn.cz/cs

http://www.turisturaj.cz/

http://juniorfest.cz/cs

http://domazlicky.denik.cz/

http://www.radiosumava.cz/index.php Mobilní průvodce Horšovského Týna

V rámci projektu "Multimediální průvodce města Horšovský Týn" Daruma o!bylo pořízení nového multimediálního produktu města Horšovský Týn.
Jedná se v první řadě o mobilního turistického průvodce města Horšovský Týn. Návštěvník města si může průvodce zdarma stáhnout do svého mobilního telefonu pomocí odkazu či QR kódu přímo v informačním centru nebo na webových stránkách. Poté se volně pohybuje po městě a aplikace mu poskytuje všechny důležité informace o historii města, hradu a zámku, významných domech, osobnostech či dalších zajímavostech. Součástí projektu bylo také vyhotovení prezenčního videospotu města Horšovský Týn, který je součástí městského informačního a orientačního systému v Plzni a také v Domažlicích.

Jedná se o nový moderní druh propagace města Horšovský Týn v rámci regionu a Plzeňského kraje. Výhodou je i možnost aktualizace během roku a upoutávka na významné kulturní, sportovní či společenské události v Horšovském Týně. Návštěvník či turista získá podrobné informace o městě a regionu Horšovskotýnska.

Tento projekt finančně podpořil Plzeňský kraj.

www.turisturaj.cz

Detail [»]
-