Kalendář

<< září 2021 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

 

Detail [»]
-

 

 
Detail [»]
-
 
Detail [»]
-
 
 
Detail [»]
-
 

 

Detail [»]
-

 


 
 

 

 

 

 


Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 Odkazy jinam

http://www.horsovskytyn.cz

http://www.horsovsky-tyn.cz/cs

http://www.turisturaj.cz/

http://juniorfest.cz/cs

http://domazlicky.denik.cz/

http://www.radiosumava.cz/index.php Dětský filmový festival

Horšovskotýnský kinosál patřil v době jarních prázdnin /29. 2. - 3. 3. 2016/ Dětskému filmovému festivalu. 

V pondělí 29. února se promítal animovaný film „Hodný dinosaurus“, který pozval i nejmenší diváky na dobrodružnou výpravu do světa dinosaurů, kde se Apatosaurus jménem Arlo spřátelil s člověkem. Na cestách drsnou, ale překrásnou divočinou se Arlo naučil čelit svému strachu a zjistil že je schopen velkých činů. 

Bratři Alvin, Simone a Theodor, neobyčejné veverky, které nejen že umí mluvit, ale umí i výborně zpívat přišli na filmové plátno v úterý 1. března. Jednoho dne narazili na Davida, který si jejich talentu všiml a nechal je natočit desku. „Alvin a Chipmunkové tak vyrazili na svoji čipernou jízdu“.

Za velmi přátelským papouškem jménem Úterý, který žije na malém exotickém ostrově ve společnosti svých zvířecích přátel se diváci vydali ve středu 2. března. Papoušek snil, že bude objevovat svět. A jednoho dne uviděl na pláži člověka jménem „Robinson Crusoe“. Postupem času se stali přáteli a začali společný život plný dovádění, zábavy a dobrodružství.

Poslední film festivalu, "Králové hor“, vyprávěl příběh chlapce, který zachrání mládě orla. Pojmenuje ho Abel, tajně se o něj stará, krmí ho a v jeho společnosti nachází lásku a přátelství, které mu doma tolik chybí. Jak dravec roste a sílí, blíží se den, kterého se Lucas bojí. Den, kdy musel svého opeřeného přítele vypustit zpět do volné divočiny.

Na každého dětského návštěvníka čekalo malé překvapení.

Městské kulturní zařízení Horšovský Týn děkujeme všem, kteří si přišli zpestřit jarní prázdniny do našeho kina a těšíme se na další setkávání. Poděkování patří i Lékárně U Bílé labutě, Mariině lékárně, firmě Černík a Zahrádka a pekárně Kotačka. 

 

Detail [»]
-
Detail [»]
-
Detail [»]
-
Detail [»]
-
Detail [»]
-
Detail [»]
-