Kalendář

<< leden 2021 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

INFORMAČNÍ CENTRUM

JE Z DŮVODU VLÁDNÍCH

OPATŘENÍ DO ODVOLÁNÍ

UZAVŘENO.

 

 

Detail [»]
-

 

 

 

 

 

 

 

 


Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 Odkazy jinam

http://www.horsovskytyn.cz

http://www.horsovsky-tyn.cz/cs

http://www.turisturaj.cz/

http://juniorfest.cz/cs

http://domazlicky.denik.cz/

http://www.radiosumava.cz/index.php Taneční akademie

     Další ročník taneční akademie zaplnil místní kinosál. Predvedly se jak místní taneční kluby, tak hosté z Domažlic a Plzně. Letos navíc také proběhla dvě dopolední představení pro školy. 

     V programu, kde se představili děti i dospělí, nechyběla vystoupení klasického baletu, moderny, aerobicu, stepu či populárního hip hopu. Tančili víly, baletky, kovbojky, koťata i Mimoni v podání dětí z tanečních klubů při MKZ Horšovský Týn: Street dance pod vedením Mileny Selnerové, Baletní školička pod vedením Jany Antošové a Blue Wings Cheerleaders pod vedením Anety Kastlové, rodiče a děti z TJ Dynamo, odbor ČSRS s lektorkami Janou Baštářovou, Alenou Kaufnerovou a Míšou Lindauerovou, Klub Duha Duhovky s Boženou Mourovou, Dance Team Venduly Brettschneiderové z Domažlic a Blue Wings Cheerleaders Plzeň pod vedením Marty Pechové. Překvapením bylo jistě závěrečné vystoupení ILUZIO v podání učitelek Základní školy Horšovský Týn na oblíbený hit Michala Davida "Poupata".

     Čtvrtá taneční akademie se velmi vydařila především díky účinkujícím a jejich lektorkám. Poděkování patří také moderátorkám Věře Táborské a Tereze Šedivé.

     Pro zájemce o taneční kluby má již nyní MKZ k dispozici přihlášky.