Kalendář

<< leden 2021 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

 

INFORMAČNÍ CENTRUM

JE Z DŮVODU VLÁDNÍCH

OPATŘENÍ DO ODVOLÁNÍ

UZAVŘENO.

 

 

Detail [»]
-

 

 

 

 

 

 

 

 


Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 Odkazy jinam

http://www.horsovskytyn.cz

http://www.horsovsky-tyn.cz/cs

http://www.turisturaj.cz/

http://juniorfest.cz/cs

http://domazlicky.denik.cz/

http://www.radiosumava.cz/index.php Advent

První adventní neděli vystoupilo ve svátečně vyzdobeném sále kina multiinstrumentální trio Esprit, které představilo program na počest francouzské šansoniérky Edith Piaf.
Mikuláš s anděly a čerty navštivil i děti v místním kinosále. Nadělil jim muzikál "O Sněhurce" v podání Divadla Kapsa. Po skončení pohádky zazpívaly děti Mikuláši písničku, za což obdržely sladkou odměnu.!
Příznivci Divadla Sklep si nenechali ujít jejich Besídku, která patří již řadu let k tomu nejlepšímu, co na divadelní scéně vzniklo. Svérázné scénky, skeče a písně polechtaly bránice snad každého diváka.
Vánočně laděný koncert přilákal nejen příznivce renesančně-folkové skupiny Klíč, jejímž vedoucím je rodák Horšovského Týna, Jaroslav Marian.
V době adventu nechyběla ani vánoční výstava prací. K vidění i zakoupení byly adventní věnci, dekorace na stůl, do okna, voňavé perníčky či vánoční cukroví, které vyrobily děti z místních škol.