Kalendář

<< září 2019 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

 

Detail [»]Program kina HT září 2019
Program kina HT září 2019


Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 Odkazy jinam

http://www.horsovskytyn.cz

http://www.horsovsky-tyn.cz/cs

http://www.turisturaj.cz/

http://juniorfest.cz/cs

http://domazlicky.denik.cz/

http://www.radiosumava.cz/index.php

 

 Carmen

 

Režisér F. A. Brabec se rozhodl natočit filmovou 3D adaptaci mimořádně úspěšného divadelního muzikálu CARMEN, který měl světovou premiéru v Praze.
Hvězdné obsazení a nádherná hudba slibují úžasný filmový zážitek. Verze Carmen od trojice proslulých amerických autorů, není stejná jako původní kniha nebo opera. Není to „moderní verze" Carmen, ale příběh Carmen volně inspirovaný.
Carmen je v tomto zpracování členkou cirkusu, jehož majitelem je ďábelský vrhač nožů García.  Jeho cirkus přijede do města ovládaného starostou Mendozou a policií pod vedením kapitána Zunigy. Jelikož cirkusáci dělají ve městě drobnou neplechu, jsou policejním sborem prakticky neustále hlídáni. Členem sboru je také mladý José, kterého Carmen zcela okouzlí. Není to tak úplně bez problémů, mladík má totiž před svatbou s Katarínou, mladou, pohlednou, ale zásadovou dívkou.
Že se takovýto zřejmý romantický příběh nedá natočit do filmového příběhu, trvajícího déle než dvě hodiny? Dá a velmi dobře. Každá scéna pasuje tam, kam má a žádná není zbytečná. Ohromnou devizou je mimo skvěle zpracovaného příběhu též hudba Franka Wildhorna (mj. autor slavného muzikálu Jekyll&Hyde).

  

Detail [»]
-

http://www.youtube.com/watch?v=svM-hAoFSFM