Kalendář

<< září 2019 >>
PO ÚT ST ČT SO NE
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

 

Detail [»]Program kina HT září 2019
Program kina HT září 2019


Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 Odkazy jinam

http://www.horsovskytyn.cz

http://www.horsovsky-tyn.cz/cs

http://www.turisturaj.cz/

http://juniorfest.cz/cs

http://domazlicky.denik.cz/

http://www.radiosumava.cz/index.php

 

 VÁNOČNÍ TURNÉ INFLAGRANTI

 

INFLAGRANTI vyrazí na vánoční turné s Pepou Vojtkem

 

Elektrické smyčcové trio INFLAGRANTI má pro své fanoušky vánoční dárek, poprvé v historii za nimi vyráží se speciálním adventním programem. Dámy, které úspěšně působí na české popové scéně již osm let, interpretují slavné melodie klasické, rockové i popové scény v úpravách pro dvoje housle a violoncello. Dovedně překračují hranice mezi žánry a oblékají „nový kabát“ nejednomu slavnému hitu. Teď se dokonce rozhodly pozvat kus Kabátu na své turné.

Deset vánočních koncertů souboru IINFLAGRANTI totiž ozdobí vzácný host, zpěvák kapely Kabát Pepa Vojtek. Tři krásné a křehké muzikantky se tak daly dohromady s drsným rockerem, aby pro posluchače připravily vskutku výjimečný hudební zážitek.

„Chceme koncerty bavit nejen posluchače, ale i samy sebe, a to se s Pepou daří stoprocentně. Je s ním neuvěřitelná sranda a pořád srší energií,“ říká houslistka a umělecká vedoucí INFLAGRANTI Markéta Muzikářová. „Pepa je samozřejmě známý především díky velkému hlasu, kterým je schopen zazpívat i  obtížné party. Vždycky se nám líbil jeho projev, ať už v Kabátu, nebo v muzikálech, pak jsme se s ním potkaly osobně na natáčení charitativního TV pořadu pro Kapku Naděje a zjistily, že je nejen výborný zpěvák, ale i člověk. A tak mě napadlo, že bychom to spojení se smyčci mohli zkusit. Pepa se navíc zapojil i do aranžování skladeb a má spoustu hudebních nápadů. Je to zkrátka profík každým coulem,“ dodává Markéta.

 

A co říká na spolupráci s IINFLAGRANTI Pepa Vojtek? 

 

„Opět zvítězila moje touha poznávat něco nového. Zažít koncerty v tak neobvyklém hudebním složení, to jsem prostě nemohl odmítnout. Hodně rockových kapel používá v produkci symfonické orchestry, ale to už je dneska nezajímavé spojení. INFLAGRANTIi ovšem přišly s nápadem předělat rockovější písničky pouze pro smyčcové trio, a já myslím, že se to hodně povedlo,“ míní rocker Pepa Vojtek.

 

Vánoční turné se uskuteční v těchto termínech a městech:

 16.11. Horšovský Týn - kinosál Horšovský Týn 

17.11. Uhlířské Janovice - sál VOD Kooperativa

21.11. Třebíč - Divadlo Pasáž

22.11. Ostrava - DK Akord Ostrava

27.11. Praha - Divadlo Broadway

28.11. Jablonec nad Nisou - Městské divadlo

03.12. Hradec Králové - sál Filharmonie Hradec Králové 

09.12. Most - Městské divadlo

10.12. Brno - KC SEMILASSO 

14.12. Loket - Kostel Svatého Václava 

 

Více na www.inflagrantimusic.cz .

Detail [»]
-
Smyčcové trio INFLAGRANTI vzniklo v roce 2004. V úpravě pro dvoje housle a violoncello interpretuje ve vlastních instrumentálních úpravách nejen klasické skladby Bacha nebo Vivaldiho, ale také rockové hity kapel jako jsou Metallica, Europe nebo Queen. Za svou kariéru prodalo trio tisíce hudebních nosičů a za živé DVD Brioso obdrželo dokonce v roce 2011 Zlatou desku. INFLAGRANTI vystupují nejen v České republice, ale uspěly také v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Nizozemsku, Polsku, Řecku nebo Itálii. 

 

Loni vydaly INFLAGRANTI třetí album Christmas Symphony, natočené s velkým symfonickým orchestrem.  Právě toto album v limitované edici s DVD Brioso vychází 15.10. v síti Bontonland. 

Členky tria jsou Markéta Muzikářová (housle), Kateřina Lískovcová (housle) a Iris Morisáková (violoncello).