Kalendář

<< leden 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Detail [›]Program kina HT leden 2019
Program kina HT leden 2019

Novinky e-mailem

Máte-li zájem o zasílání bulletinu, vyplňte Vaši e-mailovou adresu a v dalším kroku si nastavte o co máte zájem. Později se můžete kdykoliv odhlásit.

*E-mail:

 Odkazy jinam

http://www.horsovskytyn.cz

http://www.horsovsky-tyn.cz/cs

http://www.turisturaj.cz/

http://juniorfest.cz/cs

http://domazlicky.denik.cz/

http://www.radiosumava.cz/index.php

 

 



Západočeské oblastní přehlídky SČDO

Výsledky Západočeských oblastních přehlídek SČDO

Sedmnáctý ročník Západočeských oblastních přehlídek Kandrdásek SČDO a Pohárek SČDO hostil v sobotu 11. února 2017 horšovskotýnský kinosál.
O výsledcích klání rozhodovala odborná porota ve složení Evy Willigové, Petry Richter Kohutové, Petra Richtera a Hany Šikové.

Nejlepší z Kandrdásku

Monology

Kategorie 11 – 13 let

Diplom Markéta Hechtová, ZUŠ Ostrov

Jiří Žáček: Maďarská pohádka, Prodavačka perníku

Kategorie 14 – 15 let

1. místo Jan Roháč, HOP HOP Ostrov

Jiří Suchý: Katastrofy, Organizátor

2. místo Vojtěch Moulis, ZUŠ Rokycany

N.V.Gogol: Revizor, Osip

 

Dialogy

Kategorie 8 – 10 let

Diplom Lucie Fořtová, Viktorie Simandlová, ZUŠ Ostrov

Barbara Nesvadbová: Garpíškoviny, Garp, Ona

Kategorie 11 – 13 let

Diplom Barbora Štěpánová, Adam Petrák, ZUŠ Ostrov

Miloš Kratochvíl: Kouzláci, Fíla, Michal

Kategorie 14 – 15 let

Diplom Adéla Dudová, Kamila Felixová, ZUŠ Staňkov

Marie Doležalová: Alternace, Lýdie, Lýdie

Kategorie 16 – 18 let

Diplom Magdaléna Hlaváčková, Vojtěch Moulis, ZUŠ Rokycany

Jan Otčenášek: Romeo, Julie a tma, Ester, Pavel

 

Oceněni v Pohárku

Monology ženy

1. Marcela Ž. Švejdová, Žumbera Plzeň

István Orkény: Kočičí hra, Myška

2. Kláša Machová, Hyjta ZUŠ J. Jindřicha Domažlice

Vladimíra Černajová: Trable čápa doručovatele, Čáp

 

Dialogy

1. Alžběta Johánková, Klára Machová, Barbova Kaplanová, Hyjta ZUŠ J. Jindřicha Domažlice

Arnošt Goldflam: Ženy a panenky, Žena1, Žena 2, Panenka

2. Alena Křivancová, Magdaléna Kunderová, Žumbera Plzeň

István Orkény: Kočičí hra, Erži, Gisela

 

Monolog muži

Cena za dramaturgii Petru Vojkůvkovi, Podividlo ažažAš za monolog

Světlany Alexijevičové: Zinkoví chlapci

Pořadatelé Svaz českých divadelních ochotníků, Městské kulturní zařízení Horšovský Týn a DOS Horšovský Týn gratulují všem oceněným divadelníkům a děkují za účast a kvalitní výkony na sedmnáctém ročníku Západočeských oblastních přehlídek monologů a dialogů Pohárek SČDO a Kandrdásek SČDO. Poděkování patří i hostujícímu dramatickému oboru ZUŠ Horšovský Týn pod vedením Martiny Samkové, obecenstvu za podporu a Pekárně Kotačka za naturální přispění.

Tuto akci finančně podpořil Plzeňský kraj.